HER ER VI!

Kontakt oss direkte

Knut Lakskjønn // Daglig leder // knut@nordverk.no // Dir: 22 09 11 79 // Mob: 982 14 499

Jan Brekka // Salgsansvarlig // jan.brekka@nordverk.no // Dir: 22 09 11 77 // Mob: 901 78 330

Nils Brekka // Salgsansvarlig // nils.brekka@nordverk.no // Dir: 22 09 11 78 // Mob: 917 51 359

Freek Broekman // Markedssjef // freek@nordverk.no // Dir: 22 09 11 74 // Mob: 915 69 480

Preben Steffenrud // Ettermarked og serviceansvarlig // preben@nordverk.no // Dir: 22 09 11 72 // Mob: 926 00 303

Rekson Jeeva // Servicetekniker // rex@nordverk.no // Mob: 414 61 868

Inge Lena Terjesen // Prosjektleder // inge.lena.terjesen@nordverk.no // Dir: 22 09 11 73 // Mob: 900 30 553

Marianne Haug // DAK ansvarlig // marianne@nordverk.no // Dir: 22 09 11 71

KONTAKT OSS

Vår forretningsidé er å utarbeide og skreddersy ressurseffektive logistikksystemer, som skaper optimale lagerløsninger for våre kunder.